Podstawowe - gęś
Ptak udomowiony, hodowany przez człowieka jako drób dla jaj i mięsa. Bardzo często znosi jaja, jednak ich wylęg trwa długo.
| Prędkość chodu | 2.3 pól/s |
|---|
| Rozmiar ciała | 0.4 |
|---|
| masa | 28 kg |
|---|
| Min. komfortowa temperatura | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Maks. komfortowa temperatura | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| próg szoku bólowego | 80% |
|---|
| szybkość wzrostu odporności | 100% |
|---|
Myśliwy - gęś
| Szansa zemsty - zranienie | 25% |
|---|
| Rodzaj skóry | Ptasia skóra |
|---|
| ilość skóry | 36 |
|---|
| mięso | Mięso z kazuara |
|---|
| ilość mięsa | 36 |
|---|
Treser - gęś
| Dzikość | 60% |
|---|
| min. poziom umiejętności tresera | 5 |
|---|
| Szansa zemsty - nieud. oswojenie | 20% |
|---|
| wartość rynkowa | $90 |
|---|
| Podatność tresury | brak |
|---|
| ładowność | 30 |
|---|
| Ładowność zwierzęcia | Nie |
|---|
| Długość życia | lat 8 |
|---|
| małe | lat 0~ |
|---|
| młodociany osobnik | lat 0.12~ |
|---|
| dorosły osobnik | lat 0.3~ |
|---|
Gęsie jajo (niezapłod.) Gęsie jajo (zapłod.) | 1 / 1.6Dzień |
|---|
koza
owca