Temeller - kaz
A domesticated bird kept by humans as poultry for it's eggs and meat. Lays eggs very often, however they take a long time to hatch.
| Hareket hızı | 2.3 z/s |
|---|
| Vücut boyutu | 0.4 |
|---|
| kütle | 28 kg |
|---|
| minimum rahat edilebilen sıcaklık | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| maksimum rahat edilebilen sıcaklık | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| acı şoku eşiği | 80% |
|---|
| bağışıklık kazanma hızı | 100% |
|---|
Avcı - kaz
| Zarar görünce intikam alma şansı | 25% |
|---|
| Deri türü | Turkey leather |
|---|
| deri miktarı | 36 |
|---|
| et | bird meat |
|---|
| et miktarı | 36 |
|---|
terbiye et - kaz
| Vahşilik | 60% |
|---|
| minimum ilgilenme becerisi | 5 |
|---|
| Evcilleştirilemediğinde intikam alma şansı | 20% |
|---|
| market değeri | $90 |
|---|
| Eğitilebilirlik | hiçbiri |
|---|
| taşıma kapasitesi | 30 |
|---|
| Yük hayvanı | hayır |
|---|
| Tahmini yaşam süresi | yaşında8 |
|---|
| yavru | yaşında0~ |
|---|
| genç | yaşında0.12~ |
|---|
| yetişkin | yaşında0.3~ |
|---|
goose egg (unfert.) goose egg (fert.) | 1 / 1.6Gün |
|---|
keçi
koyun