Основні - гуска
Домашня птиця, яку люди утримують заради яєць та м'яса. Часто відкладає яйця, але їм треба багато часу на вилуплення.
| Швидкість руху | 2.3 к\с |
|---|
| Розмір тіла | 0.4 |
|---|
| маса | 28 кг |
|---|
| Мінімальна комфортна температура | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Максимальна комфортна температура | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| поріг больового шоку | 80% |
|---|
| швидкість посилення імунітету | 100% |
|---|
Полювання - гуска
| Шанс помсти на шкоду | 25% |
|---|
| Тип шкіри | шкіра птахів |
|---|
| кількість шкіри | 36 |
|---|
| м'ясо | bird meat |
|---|
| кількість м'яса | 36 |
|---|
Скотар - гуска
| Дикість | 60% |
|---|
| мінімальний рівень приручення | 5 |
|---|
| Шанс помсти на шкоду | 20% |
|---|
| ринкова вартість | ₴90 |
|---|
| Приручуваність | немає |
|---|
| вантажопідйомність | 30 |
|---|
| В’ючні тварини | Ні |
|---|
| Очікувана тривалість життя | вік 8 |
|---|
| малюк | вік 0~ |
|---|
| молодий | вік 0.12~ |
|---|
| дорослий | вік 0.3~ |
|---|
гусине яйце (незаплід.) гусине яйце (заплід.) | 1 / 1.6День |
|---|
коза
вівця