Další informace - husa
Domestikovaný pták chovaný lidmi jako drůbež kvůli vejcím a masu. Vejce klade velmi často, nicméně trvá dlouho, než se vylíhnou.
| Rychlost pohybu | 2.3 políček/s |
|---|
| Tělesná výška | 0.4 |
|---|
| hmotnost | 28kg |
|---|
| minimální snesitelná teplota | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| maximální snesitelná teplota | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| práh bolesti | 80% |
|---|
| rychlost vytvoření imunity | 100% |
|---|
lovec - husa
| Pomsta za zranění | 25% |
|---|
| Typ kůže | ptačí kůže |
|---|
| množství kůže | 36 |
|---|
| maso | ptačí maso |
|---|
| množství masa | 36 |
|---|
chovatel - husa
| Divokost | 60% |
|---|
| minimální dovednost Zvířata | 5 |
|---|
| Pomsta při neúspěšném ochočení | 20% |
|---|
| tržní hodnota | $90 |
|---|
| Cvičitelnost | Nic |
|---|
| kapacita nošení | 30 |
|---|
| Nákladní zvíře | Ne |
|---|
| Délka života | Stáří 8 |
|---|
| narozené mládě | Stáří 0~ |
|---|
| mladý jedinec | Stáří 0.12~ |
|---|
| dospělý jedinec | Stáří 0.3~ |
|---|
husí vejce (neoplo.) husí vejce (oplo.) | 1 / 1.6Den |
|---|
koza
ovce