Basis - gans
Een tamme vogel die door mensen als pluimvee wordt gehouden vanwege zijn eieren en vlees. Legt vaak eieren, maar het duurt lang voordat ze uitkomen.
| Bewegingssnelheid | 2.3 c/s |
|---|
| Lichaamsgrootte | 0.4 |
|---|
| massa | 28 kg |
|---|
| Minimum comfortabele temperatuur | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Maximum comfortabele temperatuur | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| pijnshock drempel | 80% |
|---|
| opbouwsnelheid immuniteit | 100% |
|---|
jagen - gans
| Wraakkans bij schade | 25% |
|---|
| Leder type | vogelvel |
|---|
| hoeveelheid leer | 36 |
|---|
| vlees | bird meat |
|---|
| hoeveelheid vlees | 36 |
|---|
dierenzorg - gans
| Wildheid | 60% |
|---|
| minimum dierenvaardigheid | 5 |
|---|
| Wraakkans bij mislukte tempoging | 20% |
|---|
| marktwaarde | $90 |
|---|
| Trainbaarheid | geen |
|---|
| draagvermogen | 30 |
|---|
| Lastdier | Nee |
|---|
| Levensverwachting | leeftijd: 8 |
|---|
| baby | leeftijd: 0~ |
|---|
| jeugdig | leeftijd: 0.12~ |
|---|
| volwassen | leeftijd: 0.3~ |
|---|
ganzenei (onbevr.) ganzenei (bevr.) | 1 / 1.6Dag |
|---|
bok
schaap