Alap - liba
Háziasított madár, amelyet az emberek baromfiként tartanak tojásáért és húsáért. A tojásokat nagyon gyakran rakják, azonban a kotlás hosszú időt vesz igénybe.
| Mozgási sebesség | 2.3 c/mp |
|---|
| Testméret | 0.4 |
|---|
| tömeg | 28 kg |
|---|
| min. optimális hőmérséklet | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| max. optimális hőmérséklet | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| fájdalomküszöb | 80% |
|---|
| immunitás elérési sebesség | 100% |
|---|
Vadász - liba
| Megtorlás esély | 25% |
|---|
| Bőr fajta | madárbőr |
|---|
| bőr mennyiség | 36 |
|---|
| húsok | madárhús |
|---|
| hús mennyiség | 36 |
|---|
Állattartó - liba
| Vadság | 60% |
|---|
| min. gondozás készség | 5 |
|---|
| Megtorlás szelídítésnél | 20% |
|---|
| érték | $90 |
|---|
| Idomíthatóság | semmi |
|---|
| teherhordó kapacitás | 30 |
|---|
| Málhás állat | Nem |
|---|
| Várható életkor | kor 8 |
|---|
| újszülött | kor 0~ |
|---|
| fiatal | kor 0.12~ |
|---|
| felnőtt | kor 0.3~ |
|---|
goose egg (unfert.) goose egg (fert.) | 1 / 1.6Nap |
|---|
kecske
juh