Podstawowe - kaczka
Kaczka jest bardzo popularnym typem ptaka hodowlanego, występującym również w środowisku naturalnym, hodowana jest dla jej pysznego mięsa. Rośnie szybko, ale jaja znosi dość rzadko.
| Prędkość chodu | 2.1 pól/s |
|---|
| Rozmiar ciała | 0.18 |
|---|
| masa | 12 kg |
|---|
| Min. komfortowa temperatura | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Maks. komfortowa temperatura | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| próg szoku bólowego | 80% |
|---|
| szybkość wzrostu odporności | 100% |
|---|
Myśliwy - kaczka
| Szansa zemsty - zranienie | 0% |
|---|
| DPS walki wręcz | 1.23 |
|---|
| penetracja pancerza wręcz | 5% |
|---|
| szansa uniknięcia ciosu | 0% |
|---|
| mięso | Mięso z kaczki |
|---|
| ilość mięsa | 16 |
|---|
Treser - kaczka
| Dzikość | 0% |
|---|
| min. poziom umiejętności tresera | 0 |
|---|
| Szansa zemsty - nieud. oswojenie | 0% |
|---|
| wartość rynkowa | $60 |
|---|
| Podatność tresury | brak |
|---|
| ładowność | 13 |
|---|
| Ładowność zwierzęcia | Nie |
|---|
| Długość życia | lat 6 |
|---|
| małe | lat 0~ |
|---|
| młodociany osobnik | lat 0.12~ |
|---|
| dorosły osobnik | lat 0.3~ |
|---|
Kacze jajo (niezapłod.) Kacze jajo (zapłod.) | 1 / 3.5Dzień |
|---|
kosiarz
bizon