Temeller - ördek
A very common type of farm bird, also appearing in the wild, the duck is raised for its delicious meat. It grows quick but lays eggs quite rarily.
| Hareket hızı | 2.1 z/s |
|---|
| Vücut boyutu | 0.18 |
|---|
| kütle | 12 kg |
|---|
| minimum rahat edilebilen sıcaklık | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| maksimum rahat edilebilen sıcaklık | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| acı şoku eşiği | 80% |
|---|
| bağışıklık kazanma hızı | 100% |
|---|
Avcı - ördek
| Zarar görünce intikam alma şansı | 0% |
|---|
| yakın DPS | 1.23 |
|---|
| yakın dövüş zırh delme | 5% |
|---|
| yakın dövüş sıyrılma şansı | 0% |
|---|
| et | duck meat |
|---|
| et miktarı | 16 |
|---|
terbiye et - ördek
| Vahşilik | 0% |
|---|
| minimum ilgilenme becerisi | 0 |
|---|
| Evcilleştirilemediğinde intikam alma şansı | 0% |
|---|
| market değeri | $60 |
|---|
| Eğitilebilirlik | hiçbiri |
|---|
| taşıma kapasitesi | 13 |
|---|
| Yük hayvanı | hayır |
|---|
| Tahmini yaşam süresi | yaşında6 |
|---|
| yavru | yaşında0~ |
|---|
| genç | yaşında0.12~ |
|---|
| yetişkin | yaşında0.3~ |
|---|
duck egg (unfert.) duck egg (fert.) | 1 / 3.5Gün |
|---|
tırpan
bizon