Основні - качка
Дуже поширений тип домашнього птаха, також існуючий в дикій природі, качок розводять заради їх смачного м'яса. Вона швидко росте, але рідко несе яйця.
| Швидкість руху | 2.1 к\с |
|---|
| Розмір тіла | 0.18 |
|---|
| маса | 12 кг |
|---|
| Мінімальна комфортна температура | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Максимальна комфортна температура | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| поріг больового шоку | 80% |
|---|
| швидкість посилення імунітету | 100% |
|---|
Полювання - качка
| Шанс помсти на шкоду | 0% |
|---|
| ШЗС у ближньому бої | 1.23 |
|---|
| пробиття броні в ближньому бою | 5% |
|---|
| можливість ухилитися в ближньому бою | 0% |
|---|
| м'ясо | duck meat |
|---|
| кількість м'яса | 16 |
|---|
Скотар - качка
| Дикість | 0% |
|---|
| мінімальний рівень приручення | 0 |
|---|
| Шанс помсти на шкоду | 0% |
|---|
| ринкова вартість | ₴60 |
|---|
| Приручуваність | немає |
|---|
| вантажопідйомність | 13 |
|---|
| В’ючні тварини | Ні |
|---|
| Очікувана тривалість життя | вік 6 |
|---|
| малюк | вік 0~ |
|---|
| молодий | вік 0.12~ |
|---|
| дорослий | вік 0.3~ |
|---|
качине яйце (незаплід.) качине яйце (заплід.) | 1 / 3.5День |
|---|
жнець
бізон