Basis - eend
Een veel voorkomend boerderijdier dat ook in het wild voorkomt. Eenden wordt gehouden vanwege hun heerlijke vlees. Ze groeien snel maar leggen vrij zelden eieren.
| Bewegingssnelheid | 2.1 c/s |
|---|
| Lichaamsgrootte | 0.18 |
|---|
| massa | 12 kg |
|---|
| Minimum comfortabele temperatuur | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Maximum comfortabele temperatuur | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| pijnshock drempel | 80% |
|---|
| opbouwsnelheid immuniteit | 100% |
|---|
jagen - eend
| Wraakkans bij schade | 0% |
|---|
| melee schade per seconde | 1.23 |
|---|
| melee pantserpenetratie | 5% |
|---|
| melee ontwijkkans | 0% |
|---|
| vlees | duck meat |
|---|
| hoeveelheid vlees | 16 |
|---|
dierenzorg - eend
| Wildheid | 0% |
|---|
| minimum dierenvaardigheid | 0 |
|---|
| Wraakkans bij mislukte tempoging | 0% |
|---|
| marktwaarde | $60 |
|---|
| Trainbaarheid | geen |
|---|
| draagvermogen | 13 |
|---|
| Lastdier | Nee |
|---|
| Levensverwachting | leeftijd: 6 |
|---|
| baby | leeftijd: 0~ |
|---|
| jeugdig | leeftijd: 0.12~ |
|---|
| volwassen | leeftijd: 0.3~ |
|---|
eendenei (onbevr.) eendenei (bevr.) | 1 / 3.5Dag |
|---|
maaier
bizon