Alap - kacsa
Gyakori tanyasi madárfaj, amely vadonban is megjelenik. A kacsát ízletes húsáért tartják. Gyorsan nő, de tojásokat elég ritkán rak.
| Mozgási sebesség | 2.1 c/mp |
|---|
| Testméret | 0.18 |
|---|
| tömeg | 12 kg |
|---|
| min. optimális hőmérséklet | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| max. optimális hőmérséklet | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| fájdalomküszöb | 80% |
|---|
| immunitás elérési sebesség | 100% |
|---|
Vadász - kacsa
| Megtorlás esély | 0% |
|---|
| közelharci sebzés per mp. | 1.23 |
|---|
| közelharci védelem átütés | 5% |
|---|
| közelharci kitérés | 0% |
|---|
| húsok | duck meat |
|---|
| hús mennyiség | 16 |
|---|
Állattartó - kacsa
| Vadság | 0% |
|---|
| min. gondozás készség | 0 |
|---|
| Megtorlás szelídítésnél | 0% |
|---|
| érték | $60 |
|---|
| Idomíthatóság | semmi |
|---|
| teherhordó kapacitás | 13 |
|---|
| Málhás állat | Nem |
|---|
| Várható életkor | kor 6 |
|---|
| újszülött | kor 0~ |
|---|
| fiatal | kor 0.12~ |
|---|
| felnőtt | kor 0.3~ |
|---|
duck egg (unfert.) duck egg (fert.) | 1 / 3.5Nap |
|---|
kaszás
bölény