Podstawowe - kura
Najbardziej tradycyjny ptak hodowlany, kurczak jest hodowany dla jaj i mięsa. Rośnie bardzo szybko i bardzo często znosi jaja.
| Prędkość chodu | 2.1 pól/s |
|---|
| Rozmiar ciała | 0.18 |
|---|
| masa | 12 kg |
|---|
| Min. komfortowa temperatura | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Maks. komfortowa temperatura | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| próg szoku bólowego | 80% |
|---|
| szybkość wzrostu odporności | 100% |
|---|
Myśliwy - kura
| Szansa zemsty - zranienie | 0% |
|---|
| DPS walki wręcz | 0.9 |
|---|
| penetracja pancerza wręcz | 4% |
|---|
| szansa uniknięcia ciosu | 0% |
|---|
| mięso | Mięso z kurczaka |
|---|
| ilość mięsa | 16 |
|---|
Treser - kura
| Dzikość | 0% |
|---|
| min. poziom umiejętności tresera | 0 |
|---|
| Szansa zemsty - nieud. oswojenie | 0% |
|---|
| wartość rynkowa | $50 |
|---|
| Podatność tresury | brak |
|---|
| ładowność | 13 |
|---|
| Ładowność zwierzęcia | Nie |
|---|
| Długość życia | lat 6 |
|---|
| małe | lat 0~ |
|---|
| młodociany osobnik | lat 0.12~ |
|---|
| dorosły osobnik | lat 0.3~ |
|---|
Kurze jajo (niezapłod.) Kurze jajo (zapłod.) | 1 / 2Dzień |
|---|
indyk
świnia