Alap - tyúk
A tyúk az egyik legrégebben háziasított madár, tojásáért és húsáért tartják.
| Mozgási sebesség | 2.1 c/mp |
|---|
| Testméret | 0.18 |
|---|
| tömeg | 12 kg |
|---|
| min. optimális hőmérséklet | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| max. optimális hőmérséklet | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| fájdalomküszöb | 80% |
|---|
| immunitás elérési sebesség | 100% |
|---|
Vadász - tyúk
| Megtorlás esély | 0% |
|---|
| közelharci sebzés per mp. | 0.9 |
|---|
| közelharci védelem átütés | 4% |
|---|
| közelharci kitérés | 0% |
|---|
| húsok | tyúkhús |
|---|
| hús mennyiség | 16 |
|---|
Állattartó - tyúk
| Vadság | 0% |
|---|
| min. gondozás készség | 0 |
|---|
| Megtorlás szelídítésnél | 0% |
|---|
| érték | $50 |
|---|
| Idomíthatóság | semmi |
|---|
| teherhordó kapacitás | 13 |
|---|
| Málhás állat | Nem |
|---|
| Várható életkor | kor 6 |
|---|
| újszülött | kor 0~ |
|---|
| fiatal | kor 0.12~ |
|---|
| felnőtt | kor 0.3~ |
|---|
tyúktojás (meddő) tyúktojás (megterm.) | 1 / 2Nap |
|---|
pulyka
sertés