Basis - kip
Het meest traditionele boerderijdier. Kippen worden gehouden voor hun eieren en vlees. Ze groeien erg snel en leggen heel vaak eieren.
| Bewegingssnelheid | 2.1 c/s |
|---|
| Lichaamsgrootte | 0.18 |
|---|
| massa | 12 kg |
|---|
| Minimum comfortabele temperatuur | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Maximum comfortabele temperatuur | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| pijnshock drempel | 80% |
|---|
| opbouwsnelheid immuniteit | 100% |
|---|
jagen - kip
| Wraakkans bij schade | 0% |
|---|
| melee schade per seconde | 0.9 |
|---|
| melee pantserpenetratie | 4% |
|---|
| melee ontwijkkans | 0% |
|---|
| vlees | chicken |
|---|
| hoeveelheid vlees | 16 |
|---|
dierenzorg - kip
| Wildheid | 0% |
|---|
| minimum dierenvaardigheid | 0 |
|---|
| Wraakkans bij mislukte tempoging | 0% |
|---|
| marktwaarde | $50 |
|---|
| Trainbaarheid | geen |
|---|
| draagvermogen | 13 |
|---|
| Lastdier | Nee |
|---|
| Levensverwachting | leeftijd: 6 |
|---|
| baby | leeftijd: 0~ |
|---|
| jeugdig | leeftijd: 0.12~ |
|---|
| volwassen | leeftijd: 0.3~ |
|---|
kippenei (onbevr.) kippenei (bevr.) | 1 / 2Dag |
|---|
kalkoen
varken