Další informace - slepice
Nejtradičnějším ptákem na všech farmách jsou slepice, které se chovají pro vejce a na maso. Rostou velmi rychle a velice často snáší vejce.
| Rychlost pohybu | 2.1 políček/s |
|---|
| Tělesná výška | 0.18 |
|---|
| hmotnost | 12kg |
|---|
| minimální snesitelná teplota | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| maximální snesitelná teplota | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| práh bolesti | 80% |
|---|
| rychlost vytvoření imunity | 100% |
|---|
lovec - slepice
| Pomsta za zranění | 0% |
|---|
| poškození zblízka za sekundu | 0.9 |
|---|
| průraznost zbroje zblízka | 4% |
|---|
| šance vyhnutí se úderu zblízka | 0% |
|---|
| maso | kuřecí maso |
|---|
| množství masa | 16 |
|---|
chovatel - slepice
| Divokost | 0% |
|---|
| minimální dovednost Zvířata | 0 |
|---|
| Pomsta při neúspěšném ochočení | 0% |
|---|
| tržní hodnota | $50 |
|---|
| Cvičitelnost | Nic |
|---|
| kapacita nošení | 13 |
|---|
| Nákladní zvíře | Ne |
|---|
| Délka života | Stáří 6 |
|---|
| narozené mládě | Stáří 0~ |
|---|
| mladý jedinec | Stáří 0.12~ |
|---|
| dospělý jedinec | Stáří 0.3~ |
|---|
slepičí vejce (neoplo.) slepičí vejce (oplo.) | 1 / 2Den |
|---|
krocan
prase