Основні - курка
Найбільш традиційна домашня птиця, курка є джерелом м'яса та яєць. Вона росте дуже швидко і часто відкладає яйця.
| Швидкість руху | 2.1 к\с |
|---|
| Розмір тіла | 0.18 |
|---|
| маса | 12 кг |
|---|
| Мінімальна комфортна температура | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Максимальна комфортна температура | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| поріг больового шоку | 80% |
|---|
| швидкість посилення імунітету | 100% |
|---|
Полювання - курка
| Шанс помсти на шкоду | 0% |
|---|
| ШЗС у ближньому бої | 0.9 |
|---|
| пробиття броні в ближньому бою | 4% |
|---|
| можливість ухилитися в ближньому бою | 0% |
|---|
| м'ясо | chicken meat |
|---|
| кількість м'яса | 16 |
|---|
Скотар - курка
| Дикість | 0% |
|---|
| мінімальний рівень приручення | 0 |
|---|
| Шанс помсти на шкоду | 0% |
|---|
| ринкова вартість | ₴50 |
|---|
| Приручуваність | немає |
|---|
| вантажопідйомність | 13 |
|---|
| В’ючні тварини | Ні |
|---|
| Очікувана тривалість життя | вік 6 |
|---|
| малюк | вік 0~ |
|---|
| молодий | вік 0.12~ |
|---|
| дорослий | вік 0.3~ |
|---|
куряче яйце (незаплід.) куряче яйце (заплід.) | 1 / 2День |
|---|
індик
свиня