Perustiedot - kana
Perinteisintä maatilalintua kanaa kasvatetaan sen munien ja lihan vuoksi.
| Liikkumisnopeus | 2.1 c/s |
|---|
| Ruumiinkoko | 0.18 |
|---|
| mass | 12 kg |
|---|
| Pienin mukava lämpötila | -10℃ / 14F / 263K |
|---|
| Suurin mukava lämpötila | 40℃ / 104F / 313K |
|---|
| pain shock threshold | 80% |
|---|
| vastustuskyvyn saamisnopeus | 100% |
|---|
Metsästä - kana
| Koston tod.näk. satutettaessa | 0% |
|---|
| lähitaistelun vahinko sekunnissa | 0.9 |
|---|
| melee armor penetration | 4% |
|---|
| melee dodge chance | 0% |
|---|
| liha | chicken |
|---|
| lihan määrä | 16 |
|---|
Eläinkäsittely - kana
| Villiys | 0% |
|---|
| minimikäsittelytaito | 0 |
|---|
| Koston tod.näk. kesytyksen epäonn. | 0% |
|---|
| markkina-arvo | $50 |
|---|
| Koulutettavuus | ei mikään |
|---|
| kantokyky | 13 |
|---|
| Kuormajuhta | Ei |
|---|
| Elinajanodote | ikä 6 |
|---|
| vauva | ikä 0~ |
|---|
| pentu | ikä 0.12~ |
|---|
| aikuinen | ikä 0.3~ |
|---|
kananmuna (ei hedel.) kananmuna (hedel.) | 1 / 2Päivä |
|---|
kalkkuna
sika