Основні - гусінь
Важкі бойові механоїди, що рухаються на десятках маленьких ніг. Їх міцний панцир й бойова міць роблять їх дуже ефективними проти згублених нерухомих захисників. Вони мають деяку вразливість до рухомої тактики "вдар-і-біжи".
| Швидкість руху | 1.9 к\с |
|---|
| Розмір тіла | 2 |
|---|
| маса | 140 кг |
|---|
| Мінімальна комфортна температура | -100℃ / -148F / 173K |
|---|
| Максимальна комфортна температура | 250℃ / 482F / 523K |
|---|
| поріг больового шоку | 80% |
|---|
| швидкість посилення імунітету | 100% |
|---|
Скотар - гусінь
| Очікувана тривалість життя | вік 2500 |
|---|
людина
лансер