Temeller - kırkayak
Heavy combat mechanoids that glide on dozens of tiny legs. Their heavy armor and firepower makes them very effective against bunched-up static defenders. They are somewhat vulnerable to mobile hit-and-run tactics.
| Hareket hızı | 1.9 z/s |
|---|
| Vücut boyutu | 2 |
|---|
| kütle | 140 kg |
|---|
| minimum rahat edilebilen sıcaklık | -100℃ / -148F / 173K |
|---|
| maksimum rahat edilebilen sıcaklık | 250℃ / 482F / 523K |
|---|
| acı şoku eşiği | 80% |
|---|
| bağışıklık kazanma hızı | 100% |
|---|
terbiye et - kırkayak
| Tahmini yaşam süresi | yaşında2500 |
|---|
insan
lancer