Basics - centipede
Tung kampmekanoid som glir avgårde på flere dusin små bein. Deres tunge panser og ildkraft gjør dem svært effektive mot sammenklumpede forsvarere som står stille. De er noe sårbare mot angripere som beveger seg.
| Move speed | 1.9 c/s |
|---|
| Kroppsstørrelse | 2 |
|---|
| mass | 140 kg |
|---|
| Minimum comfortable temperature | -100℃ / -148F / 173K |
|---|
| Maximum comfortable temperature | 250℃ / 482F / 523K |
|---|
| pain shock threshold | 80% |
|---|
| immunity gain speed | 100% |
|---|
Dyrepassing - centipede
| Forventet levetid | age 2500 |
|---|
menneske
lancer